Historie

.

Lealook

Lealook je módní značka, která vznikla v roce 2016.

Naší snahou je jít s módou, vyrábět náramky z kvalitního materiálu a zároveň zapadnout do současného trendu.

Všechny náramky jsou vyráběny ručně a každému náramku je věnována osobní péče.

Jak jste si již určitě všimli, v naší nabídce si můžete vybrat ze dvou typů náramků. Jedná se o náramky z polodrahokamů a kožené náramky.

  • Náramky z polodrahokamů

Polodrahokam je minerál, který nesplňuje jednu nebo více z podmínek drahokamů. Existuje jich poměrně mnoho, jejich cena proto závisí hlavně na barvě a módě.

V naší nabídce najdete polodrahokamy dovezené z celého světa - Afriky, Asie, Ameriky a hlavně z Brazílie.

Velkou zajímavostí u polodrahokamů je, že každý polodrahokam má vlastní účinky a své kouzlo.

Lealook odebírá polodrahokamy od ověřeného prodejce, takže jsme si 100% jisti jejich originalitou.

Zde si můžete přečíst několik zajímavostí o jednotlivých polodrahokamech.

Ametyst

Ametyst je jeden z nejmocnějších kamenů, který dokáže pozitivně ovlivnit mnoho fyzických i psychických funkcí člověka. Ametyst je kámen fialové barvy, různých odstínů, které kolísá od těch nejtmavších po najbledšie.

Slovo ametyst má svůj původ v řeckém slově amethusos, což v překladu znamená „neopojný“. 

Účinky na duši

Ametyst se považuje za „kámen ducha a mysli“. Má mnoho účinků na člověka na úrovni emoční, psychické i duchovní. Člověk, který nosí tento polodrahokam, se dokáže snadněji přiblížit svým emocím. Stejně posiluje i sílu vůle a pomáhá stanovit reálné cíle.

Důležitou roli hraje v duchovní očistě a při meditaci. Pomáhá odpojit mysl od starostí každodenního světa, čímž jí dovoluje proniknout do hlubších sfér meditace. Právě ametyst se považuje za kámen, který dokáže přinést nejvyšší formu meditace a klidu. 

Ametyst je kámen, který zvyšuje motivaci, koncentraci, pozornost a soustředění se, čímž zlepšuje schopnost učit se a zapamatovat si nové informace. Pomáhá transformovat negativní energii na pozitivní. Proto přináší vnitřní klid a vyrovnává prudké změny nálad.

Stejně odstraňuje úzkost, strach a napětí. S ametystem se člověk snadněji vyrovnává s depresí, úzkostí i hněvem. Ametyst je minerál, se kterým se člověk zbaví předsudků a následně může dospět k progresivním myšlenkám.

Sny lidí, kteří spí s ametystem pod polštářem jsou obecně živější a lucídnejšie. Takový lidé si dokáží své sny lépe zapamatovat a dokáží je i lépe pochopit.

Síla kamene se projevuje i v boji se závislostmi, zejména při závislosti na alkoholu. Proto lidé, kteří v dnešní době bojují se závislostí často využívají jeho pomoc.

Účinky na tělo

Z fyzického hlediska harmonizuje hormonální funkce a metabolismus. Detoxikuje organismus, čistí krev a posiluje imunitní systém. Působí uklidňujícím na nervový systém, pomáhá při poruchách sluchu. Usnadňuje usínání, čímž bojuje proti nespavosti.

Důležitý je rovněž v souvislosti se srdcem a krevním oběhem, protože pomáhá snižovat krevní tlak. V rámci trávicího traktu působí léčivě zejména na zuby a žaludek. Dýchací potíže a zejména onemocnění plic se také zmírňují pod vlivem ametystu.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na to, že je účinný při zraněních, otocích, které pomáhá hojit.

Sodalit

Sodalit dostal název podle svého chemického složení soda a řeckého termínu lithos - kámen. Sodalit je sytě modrý kámen, který se někdy označuje také jako lapis lazuli chudých. Ve skutečnosti jde o jednu ze složek Lapis. I sodalit, podobně jako lapis, obsahuje obvykle příměs vápníku, který mu dodává žilnatý vzhled.

Jde o kámen, který s oblibou v minulosti nosili malíři, sochaři, zpěváci, či jiní umělci, protože věřili, že rozvíjí kreativitu a pomáhá jim tvořit. Sodalit je vzácným kamenem, po celém světě jsou jen tři jeho naleziště. 

Ze sodalitu se vyrábějí nejen šperky, ale i různé předměty používané v léčitelství, jako například pyramidy nebo koule.

Účinky na duši

Sodalit je považován za kámen, který dokáže změnit názor člověka na sebe sama. Pomáhá nahlédnout do nitra a do hlubin vlastní duše. Harmonizuje podvědomí s vědomím a navrací vnitřní klid. Má schopnost přinést klid duši, která ho momentálně potřebuje. Učí člověka být méně sebekritický a usnadňuje zvažování životních cílů. Dodává zdravé sebevědomí a otevírá cestu k sebepřijetí. Sodalit podporuje důvěru nejen v sebe, ale i v lidi kolem člověka. Právě proto je považován za vhodný kámen pro skupiny. Jeho účinky ve smyslu posílení skupinového ducha ocení všichni ti, kteří pracují v kolektivu, případně se zdržují ve větších skupinách ve svém volném čase, při sportu a oddechu. Sodalit stejně zlepšuje mezilidskou komunikaci, čím dál vytváří předpoklady pro zdravé a naplněné vztahy. Také pomáhá při zdokonalování písemného a slovního projevu. Předpokládá se, že pomáhá vyřešit konflikty, které vznikly na základě poruchy komunikace. Stejně dokáže zkvalitnit citový projev. Dodává racionalitu myšlenkám a pomáhá se správně a objektivně rozhodovat. Odkrývá v člověku zdravou intuici a zlepšuje logické myšlení. Podporuje schopnost učit se a stejně zvyšuje inteligenci, pomocí propojení logiky a ducha. Velmi dobrým pomocníkem je i při záchvatech paniky, kdy zklidňuje a pomáhá takové emocionální vypětí překonat.

Účinky na tělo

Sodalit zvyšuje aktivitu imunitního systému, čímž brání vzniku infekcí. Pokud již k nějaké dojde, dokáže snížit vysokou tělesnou teplotu. Velmi efektivně odstraňuje z okolí elektromagnetický smog, který vzniká používáním elektronických přístrojů. Harmonizuje metabolismus, čímž mimo jiné zabezpečuje správné hladiny vápníku v krvi. Stejně reguluje autonomní nervový systém, jehož správná funkce je nezbytná pro zdraví všech vnitřních orgánů. Pozitivní účinky sodalitu se projeví také na úrovní hormonálního systému a to zejména při poruchách štítné žlázy. V rámci oběhového systému dokáže sodalit snížit krevní tlak. Využívá se také v léčbě onemocnění hrdla, hlavně při poruchách hlasivek a hrtanu. Celkově zvyšuje fyzickou odolnost a výkon, čímž přispívá ke všeobecnému zdraví a prospívání organismu.

Korál červený

Korál červený, jehož název pochází z řečtiny znamená dcera moře. Říká se mu i mořský les. 

Korál je organická látka, není ani kámen, ani rostlina, ale jde o kosterní zbytky drobných mořských živočichů. Patří k nejstarším “kamenům”, ze kterých se dělali šperky jako ozdoba již v pravěku. Egypťané dávali korál do každé hrobky. Věřili, že každý kousek obsahuje kapku božské krve a ta ochrání zesnulého před zlými duchy. Jeho hlavní složkou je calcium a kalcit.

V minulosti se připisovalo korálu mnoho schopností. Jelikož pochází z moře, věřilo se, že v sobě ukrývá sílu oceánů. Nosili ho na ochranu mořeplavci, protože věřili, že přináší dobré počasí a odhání bouřky.

Účinky na duši

Jelikož je korál organického původu, věří se, že dokáže člověka spojit s přírodou na všech úrovních bytí. Věří se také, že dokáže snížit emoce a přinést vnitřní klid.

Pomáhá člověku pochopit sama sebe a smířit se s vlastním, vnitřním já. Zvyšuje intuici a představivost. Dodává člověku sílu dosáhnout cílů, které si v minulosti stanovil.

Pomáhá mu optimisticky vidět všechno, co se kolem něj děje. Chrání člověka před pocity deprese a úzkosti. Korál podporuje také přátelství, platonickou lásku a mezilidské vztahy v rámci společnosti.

Korál v neposlední řadě člověka chrání a odstraňuje vliv stresu.

Účinky na tělo

Korál posiluje pohybový systém člověka a to zejména kosti. Ze svalů dokáže odstranit nečistoty. Stejně zvyšuje sílu cév a srdce, čímž stabilizuje celý oběhový systém. Vyživuje a ochraňuje krevní buňky a pomáhá také při anémiích.

Účinný je i při regeneraci tkání a proto zkracuje hojení ran. Jeho pozitivní účinky využijí také všichni s poruchami trávicího traktu. Pomáhá s onemocněními úst, jícnu, žaludku i střev.

Zmírňuje také příznaky onemocnění ledvin a močového měchýře. Pokud člověka trápí potíže s míchou, může také využít sílu korálu. V rámci nervového systému pomáhá také při poruchách mozku.

Tygří oko

Tygří oko je kamenem nových začátků. Tygří oko musí upoutat pozornost každého člověka zejména svojím zvláštním a nenapodobitelným odleskem. Jde o kámen hnědé, zlaté až medové barvy, který se při odrazu světla zajímavě leskne. Právě pro tento stále měnící se lesk se považuje tygří oko za kámen změny, který neustále připomíná člověku, že v každém životě musí být změny přítomné a jakkoli těžké jsou, vždy mají svůj význam.

Dodává člověku sílu udělat rozhodnutí, které jsou pro život nezbytné. Pomáhá mu pohnout se z místa a vykročit směrem k budoucnosti. Rozhodnutí, které člověk s tímto kamenem udělá nejsou ovlivněny zbytečnými emocemi a jsou obvykle založeny na racionálním myšlení.

Kámen také dodává trpělivost nové životní začátky překonat. Ukazuje člověku, že vše, co se kolem něj děje, má svůj důvod.

Tygří oko je stejně vhodným kamenem pro lidi, které trápí náhlé změny nálad. Pomáhá tyto změny zmírňovat. Potlačuje také nadměrnou tvrdohlavost. Dodává kreativitu a podporuje tvůrčího ducha.

Účinky na duši

Svému nositeli přinese pohodu a navodí pocit klidu uvnitř duše. Pomůže také najít svou vlastní integritu a naučí člověka, jak správně využít své fyzické a duševní síly. Kámen je považován za jistý druh ochrany, který chrání před vnějším i vnitřním nebezpečím. Pomáhá odbourávat závislost a smutek po druhých lidech a dokáže vrátit člověka zpět na pevnou zem, pokud ztratil spojení s realitou. Člověk, který Tygří oko vlastní, si může naplno uvědomit svou vlastní hodnotu a začne si sám sebe vážit. 

Polodrahokam dokáže člověka otevřít druhým lidem, naučí ho přijímat jejich názory a postoje a pomáhá zachovat chladnou hlavu a rozvahu. Dodává také odvahu a odbourává deprese. Kámen má schopnost přitáhnout k člověku bohatství aniž by se stal nenasytným. Jeho sílu ocení i všichni cestovatelé, jelikož jim přináší ochranu.

Účinky na tělo

Pomáhá odbourávat stres a napomáhá navazovat pocit vnitřního klidu. Zlepšuje koncentraci a soustředění. Působí příznivě na problémy týkající se kloubů a kostí. Pročišťuje organismus, podporuje činnost jater a ledvin, posiluje oční svaly a zrak a v neposlední řadě také ničí bakterie a nejrůznější viry.  Zmírňuje migrenoidní stavy a reguluje látkovou výměnu. V hrtanu působí také blahodárně – odstraňuje a mírní astmatické potíže.  Aktivně působí na křeče a rozmnožovací orgány.

Tyrkys

Tyrkys je matný modro-zelený minerál. Jedná se o minerál vznikající v přípovrchových částech hornin bohatých na vodu a se zvýšeným obsahem mědi a fosforu a to v sedimentech, především v pískovcích. Je překvapivě lehký, jakoby snad ani nebyl kamenem. Jeho povrch má výrazné žilkování – vypadá jako mozek.  

Byl znám pod mnoha jmény, ale uchytilo se až jméno tyrkys, které pochází z francouzského turques, což bylo označení pro Turky, protože se tento kámen prvotně přivážel z Turecka do Evropy z historických perských nalezišť.

Jedná se o velmi vzácný a cenný nerost, jenž byl používán jako klenot a dekorační kámen po tisíce let. Své oblíbenosti vděčí své neobyčejné barvě.

Účinky na duši

Tyrkys je považován za nejúčinnější léčivý krystal vůbec.  Vyrovnává obě složky člověka – jeho duši i tělo.  Posiluje intuici a zoceluje tělesné zdraví.  Umí vyrovnat a posílit meridiány v těle a na fyzické úrovni pak vylepší imunitní systém, tělo se lépe brání virovým i bakteriálním infekcím. 

Účinky na tělo

Snižuje překyselení organismu, kterým díky stresu a stravě trpíme v nějaké míře každý – viditelně se zlepšení projevuje u nemocných dnou, revmatismem, migrénou či u lidí s poruchami trávení. Detoxikuje organismus a mírní zánětlivé procesy v těle. Dokonce, přiložen na bolavé místo, umí tlumit bolest.

Je přímo stvořen pro zdraví očí, uklidňuje unavené oči a údajně působí i proti šedému zákalu.

Malachit

Malachit je kámen překrásných a hlubokých zelených odstínů. Staří Egypťané věřili, že bohové se rozhodli lidem seslat na zem hvězdy a udělali tak v podobě zeleného malachitu. Název malachit pochází z řeckého „Malachit“, což v překladu znamená listová zelená. 

Účinky na duši

Malachit je kamenem nových začátků. Pomáhá vytvářet předpoklady pro nové začátky a dodává odvahu na každou změnu, kterou chce člověk ve svém životě vykonat. S malachitu jsou lidé stejně ochotni podstoupit jisté riziko a nemají z něho tak velký strach.

Považuje se také za polodrahokam, který pomáhá člověku převzít odpovědnost za vlastní činy a pocity. Přesouvá informace z podvědomí do vědomí, čímž dokáže pochopit staré traumata a negativní zážitky, což následně vede k jejich vědomému vyřešení. Déle také odrazuje člověka od sebedestruktivní romantických vztahů a pomáhá si uvědomit nepodstatné závazky mezi lidmi. Na druhé straně pomáhá procítit situaci jiných a přináší empatii. Rovněž pomáhá otevřít srdce pro skutečnou a neomezenou lásku.

Malachit probouzí v člověku vnitřní dítě, které dřímá v každém z nás. Také se věří, že dokáže stimulovat sny. Má pozitivní vliv na přijímání informací. Dále zvyšuje koncentraci a kreativitu. Účinně bojuje i s dyslexií. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na to, že je výborným pohlcovačem negativní energie. Stejně pohlcuje i přírodní a elektromagnetické znečištění z okolí. Chrání také před radiací.

Účinky na tělo

Podporuje růst a dodává člověku celkovou sílu. Vhodný je i pro ženy, které trpí menstruačními problémy, jakými jsou premenstruační syndrom, bolestivá menstruace nebo potíže v menopauze. Pomůže i ženám před porodem, protože se předpokládá, že dokáže stimulovat vyvolání porodu. V rámci pohybového aparátu je určen na hojení zlomenin a stejně uvolňuje křeče svalů. Snižuje krevní tlak a pomáhá od bolestí srdce.

Obecně posiluje imunitní a nervový systém. Pomáhá i při neurologických diagnózách a to zejména při závratích, onemocněních optického nervu a při epilepsii. Vyrovnává prudké změny nálad.

Své uplatnění má i při lidech, kteří trpí cestovní horečkou. Účinný je i při prevenci a léčbě astmatu, artritidy a jiných otoků kloubů. Pozitivní efekt má i na lidi, kteří trpí na onemocnění slinivky, sleziny a příštítných tělísek.

Onyx 

Onyx je neprůhledný poloprůsvitný černobílý minerál. Kvůli své vrstevnatosti onyx dostal řecký název onyx, což znamená nehet. 

Účinky na duši

Onyx je ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang. 

Účinky na tělo

Léčí potíže s koleny, anginu, žaludeční vředy, slezinu, poruchy rovnováhy, posiluje imunitu, zlepšuje zrak a sluch. 

Achát

Achát (z řeckého achates) je minerál, jehož název pochází z historického názvu řeky Achates (dnes Dirillo) na Sicílii.

Achát je polodrahokam, který by podle některých léčitelů měl mít každý pro ochranu. Achátů, tedy odrůd chalcedonu (křemene) je několik druhů. Acháty jsou jedněmi z nejstarších drahokamů v zaznamenané historii.

Říká se, že acháty přitahují sílu a slouží jako ochrana před zlými sny. Také prý chrání před stresem a úbytkem energie. Ve šperkařství jsou acháty používány již od dob biblického Babylonu. V období starověku byly vysoce ceněnými drahokamy, používanými například k odražení bouře. Pruhovaně zbarvené acháty měly, po umístění na čelo, dané osobě zajistit bohaté a pestré sny. 

Účinky na duši

Podporuje vážnost, pevnost a vyrovnanost. Pomáhá rozpouštět záporné emoce a chrání vnitřní podstatu člověka. Probouzí postoj úcty k vlastnímu tělu a působí stavebně na rozmnožovací orgány.  Dodává důvěru a ulehčuje porod.

Účinky na tělo

Pomáhá při velké psychické zátěži, dodává jistotu a sebedůvěru, zmírňuje komplexy méněcennosti a nedocenění, stres. Používá se při léčbě duševních chorob, podporuje funkci ledvin a močového ústrojí, čistí tělo od jedů a pomáhá zmenšovat otoky. 

Howlit

Howlit je kámen bílé barvy, který zdobí žilky šedých a černých odstínů. Kámen obsahuje mnoho vápníku, který mu dodává typickou bílou barvu.

Howlit dostal název podle mineralogie, který ho v roce 1868 objevil v Novém Skotsku. Jeho jméno bylo Henry How.

Howlit bílý se velmi snadno barví a právě proto bývá často používaný napodobující jiných drahých kamenů, zejména tyrkysu, či lapis. Howlit je kamenů všech znamení zvěrokruhu.

Účinky na duši

Howlit přináší klid do každodenních starostí člověka. Snižuje stres, ulevuje od vnitřní bolesti a potlačuje pocity hněvu. Rovněž pomáhá člověku bojovat s neklidem a vlastním sobectvím.

Otevírá cestu v komunikaci s vlastními negativními myšlenkami a emocemi a tak je umožňuje pochopit. Takto vede člověka s sebepoznání a sebapochopenní. Ukazuje člověku jak pochopit všechno, co se kolem něj děje a následně se k tomu vyjádřit zejména po emocionální stránce.

Dodává také sílu emocionální dozrát. Odstraňuje nadměrný kriticizmus, drzost a ofenzivní chování a dovoluje člověku projevit taktní chování. Obecně se dá říci, že howlit pomáhá budovat lidský charakter.

Rovněž podporuje kreativitu a stimuluje paměť. Zvyšuje chuť člověka na nové informace a učí trpělivosti. Probouzí pocity ambicí a pomáhá je naplňovat. Tyto vlastnosti využijí zejména lidé, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit.

Účinky na tělo

Howlit reguluje hladiny vápníku v organismu. Vápník je velmi důležitou součástí zubů a kostí. Proto se howlit stará zejména o zdraví těchto orgánů. Vápník však potřebuje člověk i ke správné funkce svalů, takže působí příznivě na celý pohybový aparát.

Snižuje také svalové napětí a uklidňuje celé tělo. Pomáhá usnout a to zejména lidem, kteří příliš mnoho přemýšlejí a to jim brání ve spánku. Stimuluje sny a pomáhá člověku si je zapamatovat.

Howlit je rovněž velmi účinný v boji proti stresu. Odstraňuje bolest způsobenou stresem a stejně účinně pomáhá při poruchách navozených stresem, ke kterým patří zejména žaludeční vředy, bušení srdce a kožní problémy.

Účinky howlitu ocení i všichni, kteří trpí impulzivním přejídáním, které způsobuje nadváhu.

Láva

Lávový kámen je v podstatě lávová vyvřelenina z útrob země. Magma různé tíhy a složení podle oblasti kde se sopka nachází. Již za dávných dob byla některými kmeny nazývána také jako krev země. Kousek lávy položený na oltáři nebo nošený u sebe je považován za mocný ochranný amulet. 

Láva je silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. 

Účinky na duši

Dopomáhá rozvíjet fantazii, dodává sebedůvěru. Ochraňuje před špatnými vlivy, aktivuje logické myšlení. 

Účinky na tělo

Pomáhá při bakteriálních zánětech, posiluje zažívací trakt, odstraňuje následky tělesných i duševních traumat. 

Jaspis

Jaspis je neprůsvitná odrůda chalcedonu (křemene), hustá, neprůhledná, mikrokrystalická. Pochází z řeckého názvu jaspisínés – kropenatý kámen.  Jaspis je jedním z nejrozšířenějších druhů polodrahokamů na světě, má mnoho odrůd, vyskytuje se téměř ve všech barvách, od kterých se odvozují jeho další názvy. Spojuje v sobě škálu barev i vzorů. Podle starých pramenů bývá často označován za "Matku všech kamenů". Naleziště jsou po celém světě.

Účinky na duši

Podporuje toleranci a trpělivost, zbavuje nerozhodnosti, podporuje nezištnost, skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli, zjasňuje mysl, potlačuje deprese, chrání před zlobou a nenávistí. 

Účinky na tělo

Podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Staví krvácení, pomáhá při léčbě ženských onemocnění, zejména vejcovodů a vaječníků, pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla. 

Lapis lazuli

Lapis lazuli je kámen tvořený směsí minerálů (lazurit, kalcit a pyrit ). Je modrý, neprůhledný, bývá součástí mramoru. Jeho význam pochází z arabského názvu Lapis lazuli – modrý kámen. 

Účinky na duši

Pomáhá při depresích, nespavosti a stresu, proti stesku, podporuje citlivost a vnímavost, pocit jistoty a bezpečí, harmonii v mezilidských vztazích. 

Účinky na tělo

Snižuje teploty, vysoký krevní tlak, tiší bolesti při menstruaci a léčí její poruchy a nepravidelnosti, bolesti hlavy. 

Používá se k léčbě nespavosti, kožních nemocí, krevních výronů, alergií, zánětlivých onemocnění, žlučníku, očních chorob. 

Neutralizuje jedy v těle, posiluje tkáně a výrazně napomáhá při léčbě tkáňových rakovinných nádorů. Pomáhá při poruchách žláz s vnitřním vyměšováním, posiluje lymfatický systém. 


Všechny tyto polodrahokamy jsou doplněny o model lebky, která má několik významů:

- symbol smrti a nebezpečí, ale lze ji chápat i jako symbol vítězství nad smrtí

- může vyjadřovat preferenci osobní cti nebo uctívaného ideálu nad hodnotu vlastního života

- dá se brát nejen jako připomínku smrtelnosti, ale i nesmrtelnosti a věčnosti

- pro někoho zpodobňuje strach z ukončení života, pro druhého je připomínkou, aby život nebyl marný nebo promrhaný

- přeneseně ji lze brát i jako symbol spravedlnosti a pravdy, také odvahy a zásadovosti


Na každém modelu lebky najdeme vyraženou iniciálu značky Lealook.

Všechny modely a doplňky jsou pro nás vyráběny přímo na míru, což značí naši originalitu.


  •  Kožené náramky 

Kožené náramky jsou z pravé hovězí kůže, vyrobené s ruční pečlivostí a z prvotřídních kvalitních materiálů.

Velkou předností oproti běžným náramkům vyráběných sériově ve fabrikách tedy je, že každý náramek má své vlastní kouzlo a je tedy originálem.


Vyberte si z naší nabídky a dodejte svému zápěstí vzhled a šmrnc.

Navštívit nás můžete také na Facebooku Lealook a na Instagramu lealook_bracelets.


Rádi bychom Vás upozornili, abyste náramkům věnovali osobní péči a používali je k účelům, ke kterému jsou určeny. Doporučujeme náramky nevystavovat přímému slunci, vodě a mycím prostředkům. Všechny tyto vlivy mohou ovlivnit vzhled náramku. Starejte se o náramek tak, ať neztratí svůj šmrnc.


Přejeme Vám příjemné nakupování.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete.